|
Woningen moeten wel eens ontruimd worden om diverse redenen. Maar het komt ook voor dat bedrijfsruimten ontruimd moeten worden. Het gaat hierbij om kantoren, winkelpanden en werkplaatsen die klaargemaakt kunnen worden voor volgende gebruikers. Doorgaans wordt hiervoor een professioneel ontruimingsbedrijf ingeschakeld. Wie maken gebruik van deze dienst? Je kan daarbij denken aan deurwaarderskantoren, curatoren, politie en justitie, maar ook gemeenten, woningcorporaties en ondernemers. De vloer is een uitdaging
Niet alleen qua tijd, maar ook qua lichamelijke inspanning is het een aanrader om een professioneel bedrijf in te schakelen als je een woning of bedrijfsruimte moet ontruimen. Het kost wellicht wat geld, maar het bespaart jou heel veel (meestal onprettig) werk. Waarom moeilijk doen als het makkelijk kan?
|
| http://heijmanswoningontruiming.nl/ |
Veelgestelde vragen
Waarom een professioneel ontruimingsbedrijf inschakelen?▼
Een professioneel bedrijf bespaart je veel onprettig werk en fysieke belasting. Het verwijderen van vloerbedekking, parket en laminaat is tijdrovend en inspannend, maar professionals doen dit efficiënt en vakkundig.
Welke organisaties gebruiken ontruimingsdiensten?▼
Deurwaarderskantoren, curatoren, politie, justitie, gemeenten, woningcorporaties en ondernemers maken regelmatig gebruik van professionele ontruimingsbedrijven voor woningen en bedrijfsruimten.
Wat zijn de risico's bij het zelf verwijderen van vloerbedekking?▼
Lijmresten zijn moeilijk te verwijderen en je riskeert beschadiging van de betonlaag. Bij parket en laminaat komen daar nog zware fysieke arbeid en rugbelasting bij kijken.
Hoe wordt parketvloer meestal aangebracht?▼
Parketvloer bestaat meestal uit spaanplaat die verlijmd aan de betonvloer is, met daarop gespijkerd parket. Dit maakt verwijdering complex en arbeidsintensief.
Voor welke soorten ruimten worden ontruimingen uitgevoerd?▼
Professionele bedrijven ontruimen zowel woningen als bedrijfsruimten zoals kantoren, winkelpanden en werkplaatsen, ter voorbereiding op nieuwe gebruikers.
